Валерий Моругин

Официальный сайт

Новости

Громадська РАДА при Херсонській ОДА та Вікіпедія

На запрошення головуючої  Громадської ради при Херсонській ОДА Ірини Зорі Центр Валерія Моругіна завітав на засідання Ради.

Ірина Скиданова розповідала лідерам громадських організацій області про творчу та духовну спадщину Валерія Моругіна...

Для громадської ради залишили в подарунок видання з картинами Валерія Моругіна.


Теософське товариство в Україні та Моругін

Найсвітліші враження подарувало знайомство та спілкування з керівником Теософського товариства в Україні Світланою Йосиповною Гавриленко. Ця зустріч надала можливість взяти участь у літній школі товариства, що проходила на базі Культурного Центру ім.О.П.Блаватської у селі Павлинка Одеської області. Обмін інформацією, досвідом, світоглядами та позитивними емоціями залишив теплі спогади.


Влітку 2019 року принти картин Моругіна прикрасили інтер’єр затишного та гостинного херсонського арт-кафе «МаssON».


22 июня в день летнего солнцестояния, в день расцвета Природы, в Харькове при содействии клуба "Постижение" в Центре развития человека академика М.Ю. Миание состоялась выставка работ любимого нами херсонского художника Валерия Моругина.

Видеофильм  преподавателя Центра, очаровательной Елены Лазурко об этом мероприятии предлагается Вашему вниманию:


ХІХ Київський форум «Шляхи духовного розвитку людини і суспільства» відбувся 25-26 травня в Українській академії наук.
Нестандартне мислення, відчуття нагальних потреб сучасності, віра у здатність людей доброї волі змінити цей світ на краще визначали всіх учасників Форуму.


Чудові діти та викладачі Херсонського навчально-виховного комплексу № 56 з радістю запросили до шкільного тижня мистецтв експозицію принтів Валерія Моругіна. Вони залюбки долучилися до розміщення робіт, протягом двох місяців милувалися та розглядали, вивчали картини. Підчас зустрічі щиро цікавилися змістом картин та сторінками життя художника.

З творчістю Моругіна знайомляться у Литві.  За ініціативою  Олени Рудомьоткіної та Литовського земляцтва репродукції В. Моругіна експонувалися у м. Кретінга (Литва) під час заходів «Дні культури Херсонщини у Литві» та в галереї музею "Садиба Тишкевичей" м. Кретінга. Сподіваємося на нові знайомства.

 


Надовго затрималися картини В. Моругіна у гостинній бібліотеці №3 Херсонської ЦБС. Окрім тематичних зустрічей про творчість художника  з учнями-ліцеїстами та дорослими відвідувачами тут відбувається багато різноманітних заходів і нові люди мають можливість бачити картини, перебувати у іх гармонійній атмосфері.


Страницы

Валерий Моругин. Огненные цветы
Валерий Моругин. Работа владык космоса
Валерий Моругин. Мать мира
Валерий Моругин. Единство
Валерий Моругин. Я есмь человек
Валерий Моругин. Огненная Богородица
Валерий Моругин. Богиня радости
Валерий Моругин. В едином потоке
Валерий Моругин. Огненная трансформация

Введите Ваш e-mail:

Из книги отзывов

Буду молить Бога, чтобы эта коллекция картин экспонировалась в Киеве, Москве. Их надо показывать всем людям для очищения сознания и любви к нашей Земле. Спасибо.